Epilasyon Fiyatları İzmir - Novar Sağlık Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Epilasyon Fiyatları İzmir

Epilasyon Fiyatları İzmir

Hem Kadınlar Hem Erkekler İçin

Günümüzde epilasyon yöntemine başvurmak artık belli bir cinsiyete ait değil hem kadınlar hem de erkekler için yaygın bir tercihtir. Çünkü vücuttaki istenmeyen kıllardan insanların kendi imkânlarıyla kurtulması pek mümkün değildir. Üstelik uygulanan kişisel yöntemler hem oldukça zahmetli hem de sonuçları itibariyle etkili değildir. Kişinin geleneksel yöntemlerle istenmeyen kılları almaya çalışması vücutta ciddi yaralanmalara ve lekelere de neden olabilmektedir. Bütün bu olumsuzlukların önüne geçmek epilasyon yöntemiyle oldukça kolaydır. Bu nedenle İzmirliler vücutlarındaki istenmeyen kıllardan lazer epilasyon yöntemiyle kurtulmayı tercih etmektedir.

Lazer Epilasyonun Avantajları

Lazer epilasyonun avantajları oldukça fazladır. En önemli avantajı geçici bir yöntem değildir. Bu yöntem sayesinde vücuttaki istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. Ayrıca yöntemin sonuçlarının uzun süre etkili olması ekonomik açıdan büyük avantaj sağlamaktadır. İlk bakışta lazer epilasyon yöntemi, istenmeyen kıllardan kurtulmak için kullanılan diğer yöntemlerle kıyaslandığında daha pahalı gibi gözüküyor olsa da, elde edilen sonuçlar uzun süreli olduğu için çok daha ekonomiktir. Bu nedenle epilasyon fiyatları değerlendirilirken epilasyon yönteminin uzun süreli sonuçları göz önünde bulundurulmalıdır.

Epilasyon Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İzmirliler, epilasyon yönteminin uzun süreli etkisinin bilincinde olmalarına rağmen epilasyon fiyatlarını merak etmektedir. Epilasyon fiyatlarının belirlenmesinde çok sayıda faktör etkilidir. Bu nedenle epilasyon fiyatı ile ilgili en doğru güncel fiyatı sağlık kuruluşlarından öğrenmek mümkündür. Bu fiyatların belirlenmesinde tercih edilen epilasyon çeşidi, epilasyonun toplam seans sayısı ve epilasyon yapılacak vücut bölgesi etkili olmaktadır. Epilasyon seans sayısı arttıkça fiyat tarifesi değişmektedir. Benzer şekilde epilasyon yönteminin uygulanacağı vücut bölgesi sayısı artınca da fiyatta değişkenlik olabilmektedir. Bütün bu faktörler değerlendirilerek epilasyon fiyatları belirlenmektedir.

En Ekonomik Yöntem

Lazer epilasyon yönteminde en ekonomik tercih, epilasyonun vücudun istenmeyen kıllar bulunan bütün bölgelerine uygulanmasıdır. Böyle bir tercih yapılması ekonomik açıdan oldukça avantajlı olacaktır. Sadece koltuk altı bölgesini aldırmak ya da sadece genital bölgeye epilasyon yaptırmak daha maliyetli bir tercihtir. Bu nedenle sağlık kuruluşları paket programlar hazırlayarak epilasyon yaptırmak isteyen kişilere en ekonomik tercihi yapmalarına olanak tanımaktadırlar. Epilasyon fiyatları izmir

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.