Dudak Dolgu Fiyatları - Novar Poliklinik İzmir Dolgu Operasyonu
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Dudak Dolgu Fiyatları

Günümüzde daha çok kadınların yaptırdığı ve tercih ettiği dudak dolgu işlemini aslında hepimiz duymuş ve bilmekteyiz. Kadınların erkeklere göre daha çok takıntılı ve güzelliklerine düşkün olduğunu da bilmeyen yoktur. Kadınlar dudaklarının şeklini yapısını kalınlığını inceliğini ve daha birçok alanda beğenmedikleri sebepler vardır. Yaşlarından daha genç bir görünüme kavuşmak için ya da ince dudaklarını beğenmedikleri için dudak dolgusuna başvururlar. 

Teknolojinin ve günümüz şartlarının gelişmesi ile de estetik ve bakım anlamında oldukça çok gelişmiş olan ülkemiz dudak dolgusu ve diğer birçok alanda son derece fazla bir şekilde hizmet vermektedir. Dudak dolgusu işlemi herkes tarafından bilindiği üzere ince yerleri kalın yapmak amacıyla ya da şekil bozukluğu olan beğenmediğiniz yerleri yeniden biçimlendirerek dudağa dolgu yapmaktır. 

Dudağın içerisine küçük küçük enjeksiyonlar konarak dudağın doğru ve eşit bir şekilde büyümesi sağlanır. Bu işlem sürekli kontrollerden geçerek yapılmaktadır.  Bu sayede de hem dudağın tüm alanları belirginleşmeye başlar hem de istendiği gibi dolgulu ve güzel dudaklar ortaya çıkar. Dudak dolgu fiyatları ise görülen işlem ve seanslara göre oldukça makul ve uygun fiyatlardır. 

Dudak Dolgusu Yapmak İçin Ne Kullanılır?

Dudak dolgu fiyatları belirlenmesi için kullanılan bir diğer yöntem ise kullanılan malzemelerdir. Dudak dolgusu yapmak için onlarca binlerce çeşit farklı farklı ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünlerin içinde en çok kullanılanı ve tercih edileni ise hyluranik asittir. Bu asitin fazla kullanımı ile dudakta dolgu işlemi gerçekleşmektedir. 

Bu asitin kullanımı ve kullanılma nedeni diğerlerine göre daha fazla tepki vermesi ve gelişmesini sağlamaktadır. Bu kullanılan asit ile daha kalın nemli ve dolgun dudaklara sahip olmanız oldukça kolaydır. Dudak dolgu fiyatları ise kullanılan malzemeye ve verdiği tepkiye göre de fiyat değiştirmektedir. 

Dudak dolgusu yaptırırken ilk önce nasıl bir dudak istediğimize bundan daha önce de buna ihtiyacımız var mı yok mu sorusudur. Daha sonra ise dudak kurulanır dezenfekte edilir ve anestezi uygulanarak işleme başlanır. Bu işlem ile yapılan muayene de hiçbir acı ağrı ve dikiş izi olmaksızın kolayca halledebilir ve işleminiz son bulabilir.

Dudak Dolgu Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Dudak dolgusu dışardan bakıldığında zor ya da uğraştırıcı şekilde görünse de aslında öyle değildir. Oldukça kolay bir şekilde ameliyatsız ağrısız sancısız bir şekilde istediğiniz dudak şekline ve dolgunluğuna kavuşmak sizin elinizde. Fazla seans ve güzel iş sonucu pahalı görünse de aslında dudak dolgu fiyatları oldukça makul fiyatlarda olmaktadır. 

İşlem sırasında kullanılan yönteme kullanılan malzeme ve asitlere göre seçilen hastane ve doktora göre ücrette ufak tefek değişimler meydana gelmektedir. Bu fiyatlar yapılan işleme ve alınan sonuca göre oldukça uygun fiyattadır. Detaylı bilgi için novar polikliniğimizden hizmet alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.