Dudak Dolgusu Fiyatları - Novar Poliklinik İzmir Dudak Operasyonları
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolgusu fiyatları bakımından ve çeşitleri bakımından farklılık göstermektedir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilen dudak dolgusu işlemi son yıllarda ön plana çıkmaya başlamıştır. Özellikle geçici olarak yapılan dudak dolguları hem doğal bir görüntü kazandırırken hem de dikkat çekici bir dudak görünümünü ortaya çıkarır. 

Dudaklarının en ideal görünüme kavuşabilmesi adına klinik tercih yaparken son derece dikkatli davranmak gerekir. Estetik müdahalelerden biri olan dudak dolgusu işlemi fiyat bakımından farklılaşma gösterir. Dudak dolgusu fiyatları dudak dolgusunun kalıcı ya da geçici olmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. 

Kalıcı dudak dolgusu fiyatı geçici dudak dolgusu fiyatına kıyasla daha yüksek olmaktadır. Bunun sebebi ise kullanılan dolgu maddesinin farklı olmasıdır. Aynı zamanda geçici olan dudak dolgusu 6 ay kadar kalıcılık göstermektedir. Bu sebeple İnsanlar genellikle kalıcı dudak dolgusu tercih etmektedir. Kalıcı dudak dolgusu içerisinde kullanılan dolgu maddesi silikon olmaktadır.

Dudak Dolgusunu Kimler Yapamaz?

Dudak dolgusu son zamanlarda en çok tercih edilen estetik işlemlerinden biri haline gelmiştir. Yaşın ilerlemesi ile birlikte bulunan kolajen miktarı azalmaya başlar. Bu azalma ile birlikte cildi elastik dokusu ortadan kalkar. Ortaya çıkan bu olumsuz durum ortadan kaldırabilmek adına hyalüronik asit son derece faydalı olacaktır. Bu asit sayesinde dudaklarınız daha dolgun ve bakımlı görünmesi sağlanabilir. 

Dudak dolgusu fiyatları son zamanlarda artış göstermeye başlamıştır. Dudak dolgusu işlemi herkes için uygun olmayabilir. İleri yaştaki kadınlar için en ideal tercihlerden biri olacaktır. Hamile kadınların kaçınması gereken işlemlerden biridir. Aynı zamanda iltihap problemi yaşayan kişilerin de yaptırması uygun olmayan bir işlemdir. 

Uygun koşullarda ve uygun işlem şekli uygulandığı zaman herhangi bir problem yaşanmaz. Deri sorunu yaşayan kişiler için de uygun olmayan bir işlemdir. Yaşlanma etkisi ile sarkma sorunu yaşayan kişiler için de son derece etkili bir sonuç ortaya çıkaracaktır. 

Dudak Dolgusunun Avantajları Nelerdir?

Dudak dolgusu fiyatları ve sağladığı avantajları ile ön plana çıkmaya başlamıştır. Özellikle son yıllarda pek çok farklı avantajı bünyesinde barındırmasından kaynaklı tercih edilen bir işlem hâline gelmiştir. Fakat olumlu bir sonuç alabilmek adına mutlaka bilinen klinikleri tercih etmeniz gerekir. Böylece çok daha faydalı bir sonuç alabilir ve dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. 

Son yıllarda dudak dolgusu genellikle geçici dudak dolgusu üzerine yönelmiştir.  Bunun sebebi ise geçici dudak dolgusunda hyalüronik asit kullanılmasıdır. Bu asit sayesinde dudaklarda meydana gelen elastikiyet eksikliğini ortadan kaldırmak mümkün olur. 

Aynı zamanda dudakların daha yumuşak ve daha pürüzsüz bir görünüm kazanması konusunda da ciddi bir fayda sağlamaktadır. Aynı zamanda dudak şeklinin daha belirgin bir hale gelmesi konusunda da büyük bir fayda sağlaması ile ön plana çıkar. Daha dolgun ve hacimli bir dudak görünümü sunar. Novar polikliniğimizden gerekli olan ilgiyi ve bilgiyi alabilirsiniz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.