Dudak Dolgunlaştırma Fiyat - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Dudak Dolgunlaştırma Fiyat

Dudaklarınızı Dolgunlaştırın

Kadınlar dudaklarının güzel olmasına büyük önem vermektedir. Bunun en somut örneği her kadının çantasında dudaklarına renk katacak kozmetik ürünler bulunmasıdır. Fakat kullanılan kozmetik ürünlerle elde edilen sonuçlar geçicidir. Kadınların çoğu geçici bir çözüm değil, kalıcı bir dolgunlaştırma istemektedir. Bunun için İzmir’de pek çok kadının güvenle başvurduğu sağlık kurumlarının başında Novar poliklinik gelmektedir. Uzman kadrosu, güler yüzlü personeliyle Novar poliklinik dudak dolgunlaştırma fiyat ve daha pek çok alanda İzmirlilere uzun yıllardır hizmet vermektedir.

Dudak Dolgusu Nasıl Yapılır?

Dudak dolgusu yapılacak kişi öncelikle Novar poliklinik bünyesinde görev yapan estetik uzmanları tarafından muayene edilmektedir. Bu muayene sırasında dolgunun dudağın hangi bölgesine ve ne ölçüde yapılacağı tespit edilir. 10-15 dakikalık bir bölgesel uyuşturmanın ardından operasyon başlamaktadır. Ucu oldukça ince olan iğneler vasıtasıyla dolgu maddesi dudağa enjekte edilir. Bütün bu işlemler 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır ve operasyon geçiren kişi gündelik hayatına kaldığı yerden devam edebilmektedir.

Dudak Dolgunlaştırma Fiyatları

Dudak dolgunlaştırma yöntemlerinde fiyatı belirleyen en önemli etken tedavide hangi yöntemin kullanılacağıdır. Eğer basit bir tedavi isteniyorsa, dudak çevresine hyalüronik asit enjekte edilerek dudaklara doğal ve dolgu bir görünüm kazandırılabilmektedir. Bu yöntem oldukça ekonomik olduğu için pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemdeki dezavantajlı durum ise yaklaşık 12 ayda bir tekrar edilmesi gerekmektedir. Bir başka dudak dolgunlaştırma yöntemi dudak protezi oluşturmaktır. Dudak protezi etkisi yıllarca devam eden kalıcı bir dudak doldurma yöntemidir. Kullanılan protez ve diğer giderlerin maliyeti yüksek olduğu için fiyatı biraz daha yüksektir. Fakat etkisi uzun süre devam ettiği için verilen ücretin karşılığı son kuruşuna kadar alınabilmektedir.

Yan Etkileri Var Mıdır?

Dudak dolgunlaştırma fiyatları kadar merak edilen bir diğer konu dudak dolgunlaşmasının yan etkilerinin neler olduğudur. Dudak dolgusu operasyonunun yan etkileri oldukça azdır. Fakat bazı hassas bünyelerde hafif şişlik, morluk, kızarıklık ve karıncalanma görülebilmektedir. Görülen bütün bu etkiler geçicidir. Bundan dolayı dudak kısa bir süre içerisinde doğal ve sağlıklı görüntüsüne yeniden kavuşacaktır. Dudak dolgusu yöntemi yan etkisi az faydası yüksek olduğu için çok sayıda kişi tarafından güvenle tercih edilmektedir. Dudak dolgunlaştırma fiyat

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.