Dudak Dolgusu İzmir - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Dudak Dolgusu İzmir

Dudağın Önemi

İnsan yüzünde göz, burun ve dudak oldukça önemlidir. Çünkü insanlardaki ilk izlenimler buralarda başlar. Göz teması kurulduğu anda dudak ve burun dikkat çekmektedir. Dudaklarda yer alan çökmeler, ya da dudaklardaki aşırı küçüklük hoş olmayan görüntülere neden olabilir. Bunun çözümü ise dolgu tedavisidir. Dudak Dolgusu İzmir tedavisinde dudak bölgesine hyalüronik asit enjekte edilir. Böylece kişinin arzuladığı şekilde bir dudağa kavuşması sağlanır.

Doğal Görünüm

Dudak dolgusu yaptıracak kişilerin kafasındaki en önemli soru, tedavi sonrasında oluşacak görüntünün doğal olup olmayacağıdır. Novar poliklinik dudak dolgusu konusunda uzun yıllardır hizmet vermektedir. Klinik bünyesinde dudak dolgusu hizmeti alan pek çok İzmirli sonuçtan memnun kalmaktadır. Doğal görünüm kazandırmak ayrı bir uzmanlık alanıdır. Novar poliklinik uzman kadrosuyla bunu başarabilen sağlık kuruluşlarından birisidir. Bundan dolayı dudak dolgusu yaptırmak isteyenlerin doğal görünümle ilgili kafalarında hiçbir soru işareti oluşmasına gerek yoktur. Uzman kişilerce yapılan dolgu operasyonunun kalıcılığı uzun süreli olmaktadır. Dolgu işleminden memnun kalınmadığı durumlarda kısa bir süre içerisinde enjekte edilen enzimlerin yok edilmesi mümkündür. dudak dolgusu izmir

Hyalüronik Asitin Önemi

Hyalüronik asit insan vücudunun temel bileşenlerinden birisidir. Zamana bağlı olarak yaşlanmayla birlikte insan vücudundaki hyalüronik içeriği azalmaya başlar. Bu durumda vücudun su tutma kapasitesinin düştüğü görülmektedir. Su tutma kapasitesi düşen insan vücudunda çökmeler meydana gelebilir. Böyle bir durum dış görüntüde hoş olmayan görüntülere neden olabilmektedir. Çözüm olarak ise dolgu yapılarak su oranı düşen bölgedeki hyalüronik asit enjekte edilir. Hyalüronik asit dudak ve çevresine yeniden su tutma özelliği kazandıracaktır. Böylece yeniden dinç ve sağlıklı bir görüntü elde edilmiş olur. Hyalüronik asit genç bir görüntü için oldukça önemlidir. Eksikliğinin hissedilmesi durumunda ise dolgu yöntemiyle gerektiği miktara ulaştırılabilmektedir.

Kırışıklıklara Karşı Dolgu Tedavisi

Dolgu tedavisi sadece dudaklara uygulanmaz. Vücudun farklı bölgelerinde de dolgu tedavisi uygulanabilmektedir. Kırışıklık olan bölgelerde de dolgu tedavisinin yapılması mümkündür. Kırışıklığı temel nedeni vücuttaki su dengesinin bozulmasıdır. Kırışıklığın giderilmesi için ise bu dengenin yeniden sağlanması gerekmektedir. Kırışık olan bölgelere enjekte edilecek su, asit ve diğer bileşenlerle birlikte kırışıklığın giderilmesi sağlanabilmektedir.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.