Diode Lazer İzmir - Novar Sağlık Poliklinikleri İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Diode Lazer İzmir

Diode Lazer İzmir

İzmir’de lazer epilasyonu yaptırmak isteyenlerin tercihi olmaya devam ediyoruz. İstenmeyen tüylere veda etmek için en çok tercih edilen yöntemlerden olan diode lazer epilasyonu için sizlere en iyi hizmeti vermeyi sürdürüyoruz. Böylelikle diode lazer hakkında sizler bilgi sahibi olabilir ve ardından lazer epilasyon işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İzmir diode lazer epilasyonu merkezimizde bilgilendirme talebinde bulunduktan sonra cihazlarımızı da inceleyerek hizmet alabilmektesiniz. Diode lazer bilindiği üzere koyu tenlerde tüylerden kurtulmakta en iyi cihazlardan birisidir. Çalışılması zor alanlarda ve ciltlerde bile diode lazer ile olumlu sonuçlar alınabildiği gözlemlenmiştir. Siz de özellikle koyu bir tene sahipseniz dideo lazer epilasyon yöntemini seçenlerin arasında yer almalısınız. Tüylerin ve kıl köklerinin sizi rahatsız etmesini engellemek için İzmir diode lazer epilasyonu hizmetinden daha fazla beklemeden yararlanabilirsiniz.

Diode Lazer Nedir?

Epilasyonda 810 nm dalga içermesi ile en güçlü lazer epilasyon cihazlarındandır. Diode ütüleme yöntemiyle çalışan bir lazer makinesidir. Lazer başlığında ütüleme ve soğutma ekstraları ile acısız bir lazer epilasyonu geçirmenizi sağlamaktadır. İnce tüyleri temizlemekte oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Diode Lazer İzmir için koyu tene sahip olan ve açık renk tüy ile sorunlu olan kişiler hizmet alabilmektedir. Böylelikle acısız ve ağrısız bir şekilde lazer epilasyonu almak mümkün olacaktır. İzmir ofisimizde diode lazer cihazlarımızı kullanan uzmanlarımızın elinde güvende olacaksınız. Diode lazer ütüleme işleminde ciltte yer alan epidermis tabakası gözlemlenir. Epidermis tabakasındaki melanin hedef alınır ve tüylerin ömür boyu acısız ve ağrısız şekilde ortadan kaldırılması hedef alınır.

Diode Lazer Kimler İçin Uygundur?

Dideo Lazer Epilasyon İzmir kullanıcıları için belirgin özelliklerden bahsedebiliriz. Koyu tenli ve çalışılması güç olan ciltlerde tercih edilmesi uygundur. Koyu tenlilerde açık renk tüyler var ise lazer epilasyonu yapmak zorlu olacaktır. Bu tür açık tüy sahibi kişilerin de diode lazer ütüleme yöntemini kullanması uygun görülmektedir. Başarılı sonuçlar alınabilmekte ve diode lazer İzmir tercih edenlerin olumlu yorumlarına sahip olunabilmektedir.

Diode Lazerin Avantajları

-Derin ve kalın olan kıllarda bile epilasyon sonucu almak kolaylaşır.
-İnce kılların tamamen acısız ve ağrısız şekilde kaybolmasını sağlar.
-Koyu tenlilerde ve çalışılması zor alanlarda işlem yapmayı kolaylaştırır.

-Cildinizde yani deri üzerinde leke kalma ihtimali çok düşüktür.
-Soğutmalı başlıklara sahip olması ile yanma hissinden uzak bir işlem gerçekleşir.
-Dalga boyu diğer yöntemlere göre daha derinlere ulaşabilmektedir.

-Ütüleme çalışma şekliyle bölgeye pres(baskı) yapmaz.

Diode Lazer Epilasyonu Acılı ve Ağrılı mıdır?

Lazer epilasyonu yaptırmak isteyenlerin genel yaklaşımı seanslar sırasında acılı ve ağrılı saatler geçireceğini düşünmesidir. Sadece seanslarda değil seans sonrasında da acı ve ağrının devam edeceğini düşünürler. Diode Lazer İzmir kullanıcıları ise bu yöntem ile acısız ve ağrısız bir hizmet alabileceğini bilmelidirler. Diode lazer epilasyonu başlığında bulunan soğutma mekaniği sayesinde lazer epilasyonu sırasında yanma hissi vermez. Yanma hissinin ortadan kaldırılması ile acılı ve ağrılı bir seansı unutursunuz. Seans sonrası ise uzmanlarımızın yönlendirmeleri ve işlem yapılan bölgelerde kullanılacak buz uygulaması sayesinde rahat bir süreç geçirmiş olursunuz.

Diode Lazer Epilasyon İzmir Seanslar

Diode lazer epilasyonu için seanslara katılmak isteyenler öncelik olarak hangi bölgede tüy çalışması yaptıracağını belirlemelidir. Ense kökü, koltuk altı bölgesi, göğüs bölgesi, bacak ve bikini bölgelerinde diode lazer seansları gerçekleşmektedir. Bıyık tüyleri için de genel bir başarıdan söz edilebilir. Diode Lazer İzmir seanslarda her bölge için farklı seanslar belirlenmektedir. Lazer epilasyonunda hangi bölge için olursa olsun soğutma teknolojisine sahip olan uçlar takılır. Böylelikle seanslar sırasında asla yanma hissine meydan verilmez. Seanslar 4 ile 10 arasında değişiklik gösterebilir. Daha küçük çalışmalar için (bıyık tüyü ve göğüs bölgesi) 2-3 seans aralığı da yeterli olabilmektedir. Tüylerden kurtulmak için seanslar düzenli olarak gerçekleşmelidir. Başarılı sonuçlar için seans sayısı değil düzenli katılım ve takip önemsenmelidir. Tüm seanslar göz önünde bulundurulduğunda ortalama her bir seansın 1 ile 2 saat arasında gerçekleşmesi beklenir. 2 saati geçmeyen seanslar ile diode lazer epilasyonu yaptırılır. Seanslar arası ise ortala gün sayısı 30 olarak belirlenir. Çalışma yapılan bölgeye göre seans süresi ve seanslar arası gün ortalaması değişkenlik gösterir.

Diode Lazer İzmir Fiyatları

Diode lazer İzmir fiyatlarını merkezimizde öğrenebilirsiniz. Yapılacak olan seans bilgileri netleştikten sonra fiyat çıkartılması mümkün olacaktır. Seans bilgilerinin netleşmesi de yine istenilen çalışmaya ve bölgeye göre değişkenlik gösterecektir. İzmir lazer epilasyonunda en etkili yöntemlerden birisi olan Diode lazer epilasyonu hizmetini en uygun fiyata alabileceğinizi unutmayın. Uzman eller ile ekonomik fiyat garantisini birleştiriyor ve tüylerinizden sonsuza dek kurtulmanız için burada olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Diode Lazer İzmir için Neden Biz?

-Uzman kadrolar ve cihazlar ile tam donanımlı olarak buradayız.
-Seanslarımızı %100 olumlu sonuçlar alınıncaya dek devam ettiriyoruz.

-Ekonomik fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

-Lazer epilasyonundaki ince detaylara hakimiz ve ne istediğinizi biliyoruz.

-Diode Lazer Epilasyon yönteminde tecrübeliyiz.

-Lazer epilasyonunda İzmir’de seçkin ve referans dolu bir adresiz. Diode Lazer İzmir aramalarınıza sonuç veren ofisimize sizleri de davet ediyoruz. En kısa sürede tüylerde kaybolmaları gözle görülür bir şekilde hissedeceksiniz. Böylelikle başarılı bir çalışma gerçekleştiğine dair sizler de gözlemci olacaksınız. İzmir Diode Lazer epilasyonu tercihinizi bizden yana yaparak siz de pişman olmayanlar ekibine katılın.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.