Botoks Yapan Doktorlar İzmir! - Novar Poliklinik İzmir Botoks Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Botoks Yapan Doktorlar İzmir!

Botoks hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen bir estetik tedavi yöntemidir. Günümüzde birçok kadın ve erkek bu yöntemlere ihtiyaç duyuyor. Botoks birden fazla işlemler için uygulanıyor. Genelde yaş ilerlemelerine bağlı ciltte oluşan kırışıklıklar nedeni ile botoks yaptırılıyor.

 Bunun yanında aşırı terleme sorunu yaşayan kişiler ve estetik açıdan bazı değişiklik isteyen kişiler de botoks yaptırabiliyorlar. Bu işlemler için en önemli nokta ise botoks tedavisinin uzmanlar tarafından yapılması gerektiğidir. 

Alanında uzman botoks yapan doktorlar İzmir ve çevresinde bulunuyor. Botoks işleminde sinir uçlarındaki iletimi sağlayan maddelerin salgılanması engellendiği için oldukça riskli bir işlemdir. Bu sebepten kaynaklı kesinlikle alanında uzman doktorlar tercih edilmesi gerekiyor. Botoks Yapan Doktorlar İzmir…

Botoks Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Botoks kişiyi tedavi eden bir yöntemdir. Ayrıca da koruyucu özelliğe sahiptir. Botoks yapan doktorlar İzmir şehrinde botoks işlemini en iyi şekilde yapıyorlar. Bu konuda alanlarında uzman olmaları belirleyici etken oluyor. Botoks yaşlanmaya bağlı kırışıklıklar sorunu yaşayan bireylere uygulanıyor. 

Yüzdeki mimik kasları çalışması ile zamanla yüzde çizgiler meydana geliyor. Botoks tedavisi sayesinde de bu mimik kaslarının çalışması yavaşlatılıyor. Üstelik oluşan çizgilerin yok olması da sağlanıyor. Böylelikle yüzdeki çizgiler kaybolarak daha dinamik ve genç bir görünüm kazandırılıyor. Bu sayede kişiye daha yaşlı bir görünüm sağlayan kırışıklıklar yok oluyor ve daha canlı bir ışıltı kazandırılıyor.

Botoks Aşırı Terleme Tedavisi Nasıl Yapılır?

Yüzdeki kırışıklıkların botoks işlemi sayesinde yok olması mümkün oluyor. Botoks yapan doktorlar İzmir klinik ve hastanelerinde bu tedaviyi uyguluyorlar. Ancak botoks sadece yüz kırışıklıklarında değil aynı zamanda aşırı terleme sorunu çözümü için de uygulanıyor. Aşırı terleme çoğu insanın günlük yaşamı durduracak kadar sorun oluyor. Kişi iş hayatında ve sosyal hayatında büyük sorunlar yaşıyor. 

Özellikle de koltuk altlarında görülen aşırı terleme sorununu botoks yöntemi ile çözmek oldukça etkili oluyor. Botoks sayesinde ter bezlerinin uçlarında bulunan sinirlerin iletimi durduruluyor. Bu sayede de ter bezlerinin çalışması yavaşlatılıyor. Bundan dolayı botoks sonrası aşırı terleme sorunu kesinlikle çözülmüş oluyor.

Botoks İşlemi Ne Kadar Süre Etki Ediyor?

Botoks günümüzde çoğu insan tarafından tercih edilen ve kesin sonuç sağlayan bir işlemdir. Ancak botoks sonrası belirli bir süre sonra etki kayboluyor. Bu durumda botoks işlemini tekrar yaptırmak gerekebiliyor. Botoks yapan doktorlar İzmir hastanelerinde bu işlemi en sağlıklı şekilde uyguluyorlar.

 Yüzde zamanla meydana gelen kırışıklıklar için yapılan botoks işleminin etkisi ortalama 5 ay ya da 6 ay kadar devam ediyor. Lakin aşırı terleme sonucunda yapılan botoks işleminin etkisi daha uzun sürüyor. Aşırı terleme sebebi ile uygulanan botoks işleminin etkisi yaklaşık 10 ay ya da 12 ay kadar devam ederek terlemeyi ciddi anlamda azaltıyor.

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.