Botoks Kampanya! - Novar Poliklinik İzmir Botoks Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Botoks Kampanya!

Botoks tedavisi birçok kadın ve erkek tarafından tercih edilen bir yöntem olarak bilinir. Özellikle de son dönemlere damga vurmuş olan en etkili yöntem olarak akıllarda yer ediniyor. Botoks tedavisi kişinin belirlenen bölgelerine toksin enjekte edilmesi ile gerçekleşir. Oldukça başarılı ve istenen sonuçların alındığı bir işlemdir.  Botoks Kampanya!

Bundan dolayı birçok tedavi için botoks yapılıyor. En çok uygulanma sebebi yüz mimiklerinin neden olduğu kırışıklıklardır. Bunun yanında aşırı terleme sorununun en etkili çözüm yolu da botoks tedavisi oluyor. Ayrıca botoks birçok estetik merkezi ve hastanelerde uygulanıyor. Özellikle de botoks kampanya dönemleri kişilerin dikkatini çekiyor. Botoks tedavisi uygulatmak isteyen kişiler kesinlikle bu dönemleri kaçırmamaları gerekiyor.

Botoks Tedavisinde Yüz Estetiği!

Botoks çoğru kadın ve erkek tarafından en çok estetik amaçlı yaptırılıyor. Botoks kampanya dönemlerinden faydalanarak uygun fiyatlı botoks yaptırmak da mümkün oluyor. Kadınlar için bu işleme botoks denirken erkekler için botoks olarak isimlendiriliyor.  Botoks erkeklerde en çok alın bölgesine uygulanıyor. 

Bunun nedeni ise alın bölmesinde daha fazla kırışıklık meydana geliyor olmasıdır. Bunun yanında erkekler tarafından göz altı torbaları için de tercih ediliyor ve uygulanıyor. Kadınlarda ise daha çok göz çevresi kırışıklıklarında botoks işlemi tercih ediliyor. 

Göz kapağı ve kalkar arasında yer alan kırışıklıklardan botoks yardımı ile kurtulmak mümkündür. Aynı zamanda yüzdeki kızgın ifade de bu sayede ortadan kalkmış oluyor. Ayrıca kaşların daha kalkık görünmesi için de kaş çevresine botoks uygulaması yapılıyor.

Kaslara Uygulanan Botoks ve Etkisi Nedir?

Birçok kadın botoks işlemini estetik görünüm için tercih ediyor. Bu estetik işlemlerden en çok dikkat çeken botoks işlemi ise kaslara uygulanan botoks işlemi oluyor. Bu yöntem yüzde bulunan çiğneme kaslarına uygulanıyor. Yüzde bulunan çiğneme kaslarına uygulanan botoksun adı ise masseter botoksu olarak biliniyor. 

Masseter ise yüzde bulunan çiğneme kaslarının tıptaki adıdır. Masseter botoksunu genel olarak yüzündeki sert görünüm ve erkeksi yapıdan hoşlanmayan kadınlar yaptırıyor. Bu çiğneme kasının gereğinden daha büyük olması kişi de kare yüz şekline neden oluyor. Masseter botoks kampanya yöntemi ile yüz şekli daha da küçüktülebilir.Üstelik yuvarlak ya da üçgen yüz şekline sahip olmak da bu botoks yöntemi sayesinde mümkündür.

Botoks Etki Süresi Ne Kadardır? 

Botoks en etkili ve en uzun süre kalıcılığınızdan estetik işlem olarak biliniyor. Botoks kampanya dahilinde de birçok estetik ve güzellik merkezleri taaafından da uygulanıyor. Botoks işleminin etkisi ise kişiden kişiye göre değişiyor. 

Aynı zamanda botoks yapılan bölgede erki süresini belirliyor. Bunun yanında işlem sırasında kullanılan doz da botoksun etki süresini belirleyici unsur oluyor. Ancak genel olarak düşünüldüğü zaman botoks işlemi 4 ay ve 6 ay arasında bir süre olarak etkisini koruyor. Estetik amaçlı değil de aşırı terlemeye bağlı yapılan botoks işlemi ise 10 ay ve 12 aya arasında etkiye sahip oluyor. Botoks Kampanya!

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.