Botoks İzmir - Novar Poliklinik İzmir Poliklinikleri
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Botoks İzmir

Kırışıklıklara Veda Edin

Botoks yöntemi, colustridium botulinium isimli bakteriden elde edilen toksinlerin kullanılarak vücuda uygulanmaktadır. Kullanılan toksin vücuttaki kırışıklıkları gergin hale getirmeye yardımcı olmaktadır. Bu nedenle botoks işlemleri yaşlanmayı geciktiren ve yaşlılık belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan bir yöntem olarak bilinmektedir. Özellikle alın çevresinde ve göz etrafında başarılı bir yöntemdir. Kaz ayağı olarak adlandırılan kırışıklıkların giderilmesinde de botoks faydalı olmaktadır. Yapılan işlemler sonrası vücut dinamik bir hal almaktadır. Böylece gülümsendiğinde gençliğini koruyan bir yüz yapısı elde edilebilmektedir.

İzmir’de Botoks Nerede Yapılır?

Türkiye’deki en önemli botoks merkezlerinin başında İzmir gelmektedir. Son yıllarda Ege bölgesinin değişik şehirlerinden ve ilçelerinden kişiler İzmir’e botoks tedavisi için gelmektedir. Ayrıca yurtdışından Türkiye’ye gelen turistlerin bir kısmı İzmir’de botoks tedavisi görmektedir. İzmir’in böylesine önemli bir botoks merkezi haline gelmesinde Novar poliklinikleri oldukça etkili olmuştur. Atakent Novar Poliklinik, Balçova Novar Poliklinik, Alsancak Novar Poliklinik ve Bayraklı Novar Poliklinik bünyesinde botoks konusunda uzman isimler görev yapmaktadır.

İzmirliler Genç Ruhludur

İzmir’de yaşayanlar kaç yaşına gelirse gelsin genç ruhlarını kaybetmezler. Bu nedenle her zaman enerjik bir hayat tarzına sahip olmuşlardır. Yüzlerde oluşacak kırışıklıklar bu hayat tarzıyla tezat bir görüntü oluşturmaktadır. Özellikle bu kırışıklıkların erken yaşta meydana gelmesi can sıkıcı olabilmektedir. İşte bu nedenle botoks İzmir’de oldukça yaygındır. İzmirliler geç ruhlarını, genç görünümleriyle taçlandırmayı sevmektedir. Bu nedenle botoks uygulamasına önem vermektedirler.

Vücudun Hangi Bölgelerine Uygulanır?

Botoks uygulaması genellikle yüz ve çevresine uygulanmaktadır. Fakat botoksun uygulanma alanı sadece bununla sınırlı değildir. Alın bölgesi, burun, burun kenarları, kaş, dudak ve çevresi, göz altı, göz çevresi, dekolte bölgesi, boyun, eller başta olmak üzere vücudun farklı bölgelerinde botoks uygulamak mümkündür. Yaş çok ileri olmadığı sürece botoks uygulamasından başarı elde etme oranı oldukça yüksektir. Botoks işlemi yapıldıktan sonra uzmanların tavsiyelerine uyulması gerekmektedir. Üç gün boyunca aşırı sıcak su ile duş almaktan kaçınılmalı ve sauna gibi sıcak bölgelerden uzak durulmalıdır. Botoks işleminden iki hafta sonra yapılacak rutin kontrollerde işlemin ne derece başarılı olduğu ortaya çıkmaktadır. Botoks izmir

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.