Botoks Doktorları İzmir! - Novar Poliklinik İzmir Botoks Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Botoks Doktorları İzmir!

Botoks birçok tıbbi alanda uygulanan bir tedavi yöntemidir. Ancak en balta estetik görünüm amaçlı olarak uygulanıyor. Hem estetik amaçlı hem de bazı rahatsızlıklar doğrultusunda uygulanan botoks tedavisi en güvenilir çözül yoludur. Üstelik bilindiğinin aksine acısız ve kolay bir uygulama ile gerçekleşiyor. 

Bu uygulamanın yapılacağı klinik ya da hastaneler doğrultusunda da değişebilir. Botoks doktorları İzmir ve çevresinde botoks işlemini en iyi şekillerde uyguluyorlar. Bu sayede kişi istediği estetik görünüme acısız bir botoks işlemi sayesinde ulaşabilir. Üstelik sadece kırışıklık değil yüz inceltme, çene yapısına şekil verme ve aşırı terleme sorunları için de botoks uygulanabilir. Botoks işlemi sonrasında ise kişi kolayca günlük yaşantısına devam edebilir. botoks doktorlari izmir

Botoks Tedavisi Neden Uygulanır? 

Botoks enjektör yardımı ile kişinin belirli bölgelerine seyreltilmiş toksin maddesinin uygulanması ile gerçekleşir. Zamanla yüz mimiklerinin kasılması ile yüzde belirginleşme oluştması sonrasında kırışıklıklar meydana gelir. Birçok insan bu durumdan oldukça rahatsız olur. Üstelik kişinin özgüvenini de olumsuz yönde etkiler. 

Ancak kırışıklıklar çözümsüz değildir. Botoks sayesinde yüz kasları kasılması sağlanarak kırışıklıklardan kurtulmak mümkündür. Aynı zamanda kırışıklıklar için en güvenli ve en hızlı çözüm yolu botoks işlemi olur. Bunun dışında aşırı terleme sorunundan kaynaklı da botoks tedavisi uygulanır. Aşırı terlemek kişinin hem iş hayatında hem de sosyal hayatında büyük sorun oluşturur. Ayrıca yüz şekillendirme işlemlerinde de botoks tedavisi oldukça etkili oluyor. Botoks doktorları İzmir ilinde bu sağlık hizmetlerini en iyi şekilde verir.

Botoks Yaptırmanın Tehlikesi Bulunuyor mu?

Botoks belirlenen bölgeye toksin maddesinin enjekte edilmesi ile gerçekleşir. Botoks işlemi yaptırmak isteyen kişiler işlem öncesi kesinlikle doktor muayenesinden geçmeleri gerekiyor. Botoks doktorları İzmir ilinde bu muayene ve işlemleri gerçekleştiriyorlar. Fakat kişinin herhangi bir nöro-müsküler rahatsızlığı mevcut ise kesinlikle botoks işlemi uygulanmıyor. 

Bunun nedeni ise bu kişiler için botoks işleminin tehlikesinin daha fazla olmasıdır. Botoks uygulanırken kullanılan toksin dünyanın en zehirli toksinleri arasında yer alıyor. Aynı zamanda yüksek protein miktarı sayesinde botoks işlemlerinde başarı sağlar. Ancak botoks işlemlerinde bu toksin miktarı çok az miktarda kullanılır. 

Bunun nedeni ise bu toksinin neden olacağı rahatsızlıkların bulunmasıdır. Yanlış uygulamadan kaynaklı botoks tedavisi sonrası solunum yetmezliği rahatsızlıkları oluşabilir. Bunun dışında daha ciddi sağlık problemlerine de yol açması mümkündür. Bu sorunların önüne geçmek için alanında uzman botoks doktorları İzmir tarafından muayene olmak ve o doktorlar tarafından botoks yaptırılması gerekiyor.

Botoks Yaptırmaması Gereken Kişiler Kimlerdir? 

Botoks her kişiye yapılmaması gereken bir tedavi yöntemidir. Özellikle de hamile olan ya da hamilelik riski bulunan kadınlara uygulanmamalıdır. Ayrıca bebek emziren kadınlar için de botoks yaptırmak tehlikelidir. Botoks tedavisi için önemli noktalardan biri de işlemi uygulayacak olan doktorlardır. En iyi botoks doktorları İzmir ilinde bulunuyor ve botoks işlemleri sağlıklı bir şekilde uygulanıyor.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.