Beyaz Kılları Gören Lazer - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Beyaz Kılları Gören Lazer

Vücudumuzdaki en zor lazer olacak tüy yapısı beyaz kıllardır. Lazer uygulamasının zorlaştığı beyaz kıllar insan gözüyle de görülmesi zor olan türlerdendir. Lazer epilasyon işlemlerinde beyaz kılları gören lazer tercih edilirse kusursuz bir tene sahip olunmasının önünü açılmış olur. Çeşitli lazer yöntemlerinin epilasyon için geliştirildiği bilinmektedir.

Koyu tenlerde beyaz kıllara sahip olan kişiler için epilasyon işlemi oldukça zorlu bir süreçtir. Özellikle koyu tene sahip olup da beyaz kıllardan kurtulmak isteyenler için geliştirilen lazer epilasyon yöntemi vücuttaki tüm beyaz kılları görerek temizlenmesini sağlar.

Beyaz kılları gören lazer epilasyonu yaptırmanın kolaylığı ile tanıştıktan sonra bu hizmeti tüm sosyal çevrenize de tavsiye edeceğinizden kuşku duymuyoruz.

Beyaz Kıllar Nasıl Temizlenir?

Beyaz kılları gören lazer yöntemi olarak buz lazer tercih edilmektedir. Beyaz kıllar tenden ayırt edilmesi zor olduğu için yanma ve acı hissinin fazla olması lazer epilasyonda gözlemlenmektedir. Acı ve yanma gibi hisleri yok etmek ve başarılı sonuçlar alabilmek için buz lazer ile beyaz kıllardan kurtulmak mümkün olmaktadır. Beyaz kıl ve tüy yapılarının özellikle kısa ve küçük olduğu tenlerde lazer işlemi uygulamak çok zorlu olacaktır. Lazerin temas süresinin artması sonucunda yanma hissi fazlalaşmaktadır. Buz lazer yöntemi uygulanmasının en büyük etkenlerinden birisi de bu sürenin uzadığı süreç boyunca yanmayı yok etmektir.

Beyaz Kılları Gören Lazerden Kimler Faydalanır?

-Açık ve koyu tene sahip tüm bireyler bu lazer yönteminden faydalanabilirler.

-Beyaz kıllardan rahatsız olan ve vücudunda kendisi tespit edemeyenlerin tercihidir.

-Beyaz kılları özellikle de özel bölgelerde fark edemeyen ve şüphelenin kişiler faydalanır.

-Ten renginin açık veya koyu olması fark etmeksizin beyaz kıl döken tüm bireyler bu yöntemden faydalanır. Tüy dökmede beyaz renk görenler mutlaka dikkat etmelidir.

-Göbek bölgesi ve kol bölgesinde küçük kıl köklerinde beyazlama görenler faydalanabilir.

Beyaz Kıl Yapısı için Lazer Zararlı mıdır?

-Beyaz kıllara sahip olan kişilerin lazer epilasyon yaptırmasında bir sakınca yoktur. Lazer uygulatmak zararlı ve korkulu bir süreç değildir. Beyaz kıllardan rahatsız olan tüm bireyler hiçbir zarar görmeksizin lazer epilasyon uygulaması yaptırabilirler.

Beyaz Kılları Gören Lazer Kaç Seans Sürer?

Beyaz kıllar diğer tüm kıl köklerine ve renklerine göre temizlenmesi en zor olanlardır. Bu yüzden normal bir lazer epilasyon seans sürecinden fazlasını gerektirir. Seanslar 4 ile 6 arasında artarak devam edecektir. Ten, fizik ve kıl yapıları seans süresini belirleyen başlıca faktörlerdir.

Beyaz Kılları Gören Lazer Epilasyonu Fiyatları

Lazer epilasyonda en uygun fiyatlar ile hizmet verilmeye devam edilmektedir. Epilasyon merkezimizde uzmanları tarafından alacağınız uygulama hizmetlerinde beyaz kıllarınızdan da kurtulabilirsiniz. Beyaz kılları gören lazer epilasyon yönteminin Diode lazer – Buz başlıklı olarak tercih edildiğini bilmelisiniz. Fiyatlar da bu doğrultuda diode lazer buz başlıklı fiyatlandırması ile paralel olarak belirlenmektedir. Buz lazerlerde kişinin ten rengi ve tüy yapısı incelenmektedir. Beyaz kıllar üzerinde daha fazla durulması gereken yapıya sahiptir. Bu sebeple beyaz kılları temizlerken fiyatlandırma buz başlıklı lazerden daha yüksek olabilmektedir.

Beyaz Kıllar Lazer Epilasyon ile Nasıl Görülür?

Açık tene sahip olan kişilerde beyaz kıl ve tüy yapıları daha kolay tespit edilmektedir. Koyu ve bronz tenlerde ise beyaz tüyler zor tespit edilir. Uzmanlarımız tarafından beyaz kılların kökleri tespit edilir. Seanslar belirlenir ve beyaz kılların görüldüğü bölgelerde lazer epilasyon uygulaması yapılır. Uzman ekibimiz sayesinde ve lazer epilasyonun en gelişmiş teknikleri ile beyaz kıllar görülerek yok edilmektedir. Beyaz kıllardan arınan cildiniz ferahlığa kavuşacaktır. Diode lazer yönteminin yanı sıra buz başlıklı lazer epilasyon cihazları gibi Nd:yag lazer yönteminden de istifade edilmektedir.

Çeşitli yöntemlerle entegre çalışma yürütülerek beyaz kılların tespiti ve temizlenmesi kolaylaştırılmaktadır. Kusursuz bir çalışma için yürütülen bu süreç sonunda istenmeyen tüm tüylerinizden ve kıl köklerinden kurtulmayı başarabilirsiniz. Beyaz kılları gören lazer epilasyon cihazlarımız ekibimizin uzmanlıkları ile birleşerek tespit işleminde en küçük pürüze yer bırakmamaktadır. Güvenle beyaz kılları tespit edip temizletebilirsiniz.

Beyaz Kılları Gören Lazer ile Epilasyon Nasıl Yapılır?

Seanslar belirlenirken uzmanlarımız ve seansa katılacak kişi arasında takvim belirlenmektedir. Bu takvimin oluşturulmasında öncelikli olarak beyaz kıllara sahip olduğunu düşünen kişilerde tespit yapılır. Seans sayısı ve epilasyon süreci bu tespit ile belirlenir. Uzmanlarımız tarafından en iyi şekilde kullanılan lazer epilasyon cihazları her seans boyunca acısız ve yanmasız bir şekilde ilerletilir. Seans başı ortalama süre ve fiyat bilgisi de takvime eklenmektedir.

Bu süreler içinde alacağınız hizmetler ile beyaz kıllardan tamamen kurtulmayı başarırsınız. Beyaz kılları gören lazer makinelerimiz ve uzmanlarımız sizi istenemeyen kıllardan arındıracaktır. İşlemler başarıyla tamamlanıp merkezimizden memnuniyet duygularıyla ayrılacaksınız. Beyaz kılları gören lazer epilasyonu diğer epilasyon işlemlerine göre daha kısa seanslar içermektedir. Fakat seans sayısı diğerlerine göre daha fazla olabilir.

Önceki HaberSonraki Haber

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.