Balçova Lazer Epilasyon - Novar Poliklinik İzmir Botoks Merkezi
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Balçova Lazer Epilasyon

Balçova lazer epilasyon yaptırarak bedenin belli bölgelerinde bulunan tüylerden kurtulmak bütün bayanların istediği bir durumdur. Özellikle koltuk altı yüzde bacak ve bikini bölgesinde bulunan tüyler oldukça sorun olur. Devamlı olarak ağda veya diğer yöntemlere katlanmak oldukça zor ve yorucudur. Bu sebeple lazer epilasyon ile problemi kökünden halletmek daha kolay ve kalıcı olabiliyor.

Balçova Lazer Epilasyon Çeşitleri

Her bireyin kıl yapısı birbirinden farklıdır. Tüylerin rengi, ten rengi ve cilt durumuna göre epilasyon da kullanılacak yöntemler değişir. Genellikle kullanılan dört çeşit lazer vardır Bunlar şu şekilde sıralanır.

  • Alexandrite lazer
  • Ruby lazer
  • Diode lazer
  • Nd: yağ lazer 

olarak sıralanıyor. Çok kısa olan tüylerin olduğu kısmına ruby lazer uygulanır. Açık tenli ve koyu tüyleri olan bireylere ise alexandrite lazer uygulanması tavsiye edilir. Bu uygulama sayesinde seans sureleri daha da azalır. Ancak koyu tenli bireylere bu uygulama uygun değildir. Diode lazer ince tüylerde etkili olması ile beraber koyu tenli kişilerde kullanımı uygundur. Acı oranı fazla olan yöntemlerden olan Nd yağ lazer açık ve koyu renkli tenlere uygundur. Kıllar ince ve açık renkli olsa bile oldukça etki eden bir uygulamadır.

Lazer Epilasyon Genellikle Kaç Seans Sürer

Uygulanacak yöntemi bireylerin cilt hassasiyetlerine, hormonsal durumu ve kullanılan ilaçlara göre kıllardan kurtulmak için uygulanacak seans sayısı farklılık gösterebilir. Genellikle 8 seansta bu süreç tamamlanır. Her seansta en son teknoloji özelliğine sahip cihazlar ile acı olmadan hassasiyet ile uygulama yapılır. Balçova lazer epilasyon alanında kaliteli hizmet ile yaklaşık olarak 20 seneyi geçkin deneyimi ile müşterileri üzerinde yüzde doksan oranında başarı elde etmiştir. Ortalama olarak dört ve sekiz hafta aralığında uygulanan toplam sekiz seans bitiminde tüysüz bir bedene merhaba demeniz mümkündür.

Lazer Epilasyon Fiyatları Ne Kadardır?

Balçova lazer epilasyon fiyatları uygulama yapılacak kısma ve gerçekleşecek seans sayısına göre belirlenir. Ayrıca lazer yapıldığı esnada kullanılacak yöntemlere göre de farklılık gösterebilir. Her zaman müşteriye yönelik olan uygulama olduğu için, fiyatlarda ona göre belirleniyor. Balçova lazer epilasyon en kaliteli lazer epilasyon hizmeti sunan bir merkezdir. Kadınların istemedikleri tüylerden kurtulmak için etkili ve kesin çözüm olan lazer epilasyonu her zaman tercih ediyorlar. 

Tüylerden kurtulmanın pek çok yöntemi bulunur. Ancak pek çoğu acı verdiği için buz lazer daha çok tercih ediliyor. Fakat lazer epilasyon uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Öncelikle cilt yapınıza uygun lazer uygulaması yapılmalıdır. Bunun beraberinde lazer uygulanırken kullanılan araç ve gereçler çok önemlidir. Lazer epilasyon yaptırmayı istiyorsanız iyi bir araştırma sonrasında yaptırmanızda fayda vardır. Lazer epilasyonun uygulanması sonrası amacın bedendeki tüylerden tamamen kurtulmuş olunmasıdır. Bu yöntem genellikle kalıcıdır. Eğer cildinizde herhangi bir sorun bulunmuyor ise istediğiniz kısma lazer uygulaması yaptırabilirsiniz. Novar Poliklinik olarak sizlere en iyi fiyat ve hizmet garantisi ile yardımcı oluyoruz.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.