Alsancak Epilasyon - Novar Poliklinik İzmir
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
P.tesi. - C.tesi 09:00 - 19:30(0232) 404 44 00info@novarpoliklinik.com
Bize Güvenen
500,000+ İnsan
20 Yıllık Tecrübe
Uzman Doktor ve Hemşireler
Sağlık Bakanlığı Onaylı
Güven, Kalite, Hijyen

Alsancak Epilasyon

Lazer epilasyonda yeniliklere her daim açık olan ve son teknoloji ile donatılan merkezimizde istenmeyen tüyler ve kıllar hayatınızdan çıkmaya devam ediyor. Lazer yöntemlerinin en iyisine sahip olan ve en iyi uzmanlar ile çalışan salonumuzda lazer epilasyon yaptırmak oldukça cazip hale gelmektedir. Alsancak Epilasyon merkezimizde tüm hizmetlerimiz ekonomik fiyat garantisi ile sürdürülmektedir.

Hem ekonomik fiyatlar ödemeniz hem de en iyi şekilde epilasyon hizmetine sahip olmanız için hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Siz de en yakın zamanda merkezimiz uzmanları ile tanışarak ortak bir epilasyon planlaması yapabilirsiniz. Vücudunuzda herhangi bir bölgede istenemeyen tüy ve kıllar için epilasyon yaptırırken asla acıma ve yanma gibi hislerle karşılaşmazsınız.

Bu da sizin mutlu bir şekilde epilasyonu tamamlayacağınızın teminatıdır. Alsancak epilasyon merkezimizde seans takvimi oluşturmak ve planlı bir çalışma ile işlemleri başarıya ulaştırmak adına merkezimizde uzman ekibimizle birlikte sizleri bekliyor olacağız.

Alsancak Epilasyon Yöntemleri

Merkezimizde uygulanan yöntemler arasında lazer türünde en gelişen sistemler olarak bilinenler tercih edilmektedir. Diode lazer, Nd:yag ve Alexandrite yöntemleri en bilinen lazer çeşitleridir. Bu lazer uygulamalarına ilaveten buz başlıklı lazer epilasyon yönteminden de faydalanılmaktadır. Lazer cihazına buz başlıklı bir uygulama eklenir. Buz başlık soğutucu iklimlendirme yöntemlerinin en son teknolojisidir. Böylelikle epilasyon yapılırken yanma hissi ortadan kalkmış olur.

Alsancak Epilasyon salonunda alacak olduğunuz hizmetlerde özel olarak buz başlıklı yöntemlere de başvurulabilmektedir. Yanma hissinin fazla olacağı özel bölgeler ve hassas bölgelerde bu yöntem kaçınılmaz olur. Kaçınılmaz olan buz başlığına ihtiyaç duyulduğunda ise merkezimizde patentli buz başlıkları ile işlemler gerçekleşir. Alsancak lazer epilasyonu işlemlerinde kullanılan yöntemlerin uzmanlarımız tarafından eksiksiz ve kusursuz bir şekilde işlendiğini söyleyebiliriz. Pürüz çıkmadan uygulanan bu yöntemler sonucunda başarıyı yakalıyor ve sizlerin de memnun ayrılmanızı sağlıyoruz. Lazer epilasyon yöntemlerinin dünya üzerinde geçerliliği kabul görmüş olan makinelerce uygulandığını da göz ardı etmemenizi temenni ediyoruz.

Alsancak Epilasyon Kimler içindir?

Alsancak Epilasyon vücudunda herhangi bir bölgede istenmeyen tüye sahip olan tüm bireyler içindir. Bazıları kol ve bacak bölgesindeki tüylerden ve kıllardan kurtulmak isterken kimileri de özel bölgelerde veya yüz bölgesinde epilasyona ihtiyaç duymaktadır. Bacak ve kol bölgeleri, Göbek bölgesi, Omuz ve Ense çevresi, Kaş ve kirpik çevresi ve özel bölgeler epilasyona ihtiyaç duyulan bölgeler arasındadır. Tercih edilen tüm alanlarda epilasyon uygulaması yapılmaya devam edilmektedir. Alsancak Epilasyon istenmeyen tüyleri temizletmek isteyen ve bunu kökten çözmek isteyen bireyler içindir. Siz de merkezimizde büyük avantajlar ile bir ömür boyu istemediğiniz kıllardan ve tüy yapılarınızdan kurtulmaya ilk adımınızı atabilirsiniz.

-Vücudunda istenmeyen tüy ve kıl barındıranlar

-Tüy ve kıl yapılarının uzunluğundan şikayet edenler

-Sürekli ağda ve çeşitli yöntemler ile tüyleri temizlemeye çalışmaktan bıkanlar

-Kıl ve tüyler için ömürlük bir çözüm arayışında olanlar

-Acısız, ağrısız ve yanma hissi olmadan lazer ile kıllardan kurtulmak isteyenler

Alsancak epilasyon merkezimizde başlıca bu şikayetlere sahip olanlar için epilasyon uygulamalarımız devam etmektedir.

Alsancak Epilasyon Fiyatları

Alsancak merkezli çalışma salonumuzda epilasyon fiyatları kişiye özel olarak belirlenmektedir. Kişiye özel fiyatlandırma yapılmasının temel sebepleri ise kişinin tüy ve kıl köklerinin incelenmesidir. Herkesin farklı türlerde kıllara sahip olduğu ve çalışmanın kişiye özel yapılacak olduğu göz önünde bulundurulursa seans başı fiyatların kişiye özel oluşması sonucunu doğurur. Alsancak Epilasyon merkezimizi ziyaret edebilir ve uzman ekibimiz ile çalışmalara başlayabilirsiniz.

Böylelikle fiyatlara ulaşabilir ve istemediğiniz tüm tüy ve kıllardan kökten kurtulmak için fiyat çalışmasını da yaptırabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile bu bölgede alabileceğiniz en iyi hizmete sahip olacağınızı göz ardı etmemelisiniz. Diode lazer, Alexandrite ve Nd:yag gibi yöntemlerin yanı sıra buz başlıklı lazer yönteminin hangisinin tercih edileceği ve tamamen ten renginiz, kıl kökleriniz ve cildinizin yağlı-kuru olması sonucunda belirlenmektedir.

Alsancak Lazer Epilasyonu Zararlı mıdır?

Alsancak lazer epilasyon merkezimizde uygulanan tüm yöntemlerin uluslar arası geçerliliğe sahip olan ve patent sahibi marka ve cihazlar ile yürütüldüğünü unutmamalısınız. Ekibimiz ise alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşturuluyor. Böylelikle lazer epilasyon uygulamaları sonucunda oluşabilecek ve cilde zarar verebilecek etkenleri en aza indirgiyoruz. Yanma ve acılı seanslar ile karşılaşmıyor ve güvenli eller tarafından işlemlerinizi yaptırabiliyorsunuz. Alsancak epilasyon merkezli çalışmalarda cildiniz, teniniz ve kıl yapılarınız asla zarar görmüyor. Zarar gören tek şey vücudunuzda istemediğiniz kıl ve tüy yapıları oluyor

Alsancak Lazer Epilasyon Sonrasında Neler Yapılmalıdır?

Alsancak lazer epilasyon işlemlerinin ardından dikkat etmeniz gerekenler hususların başında cildinizi güneş ışınlarından korumak gelmektedir. Güneş ışınları ile temas eden bölgelerde epilasyon işlemleri sonrasında meydana gelebilecek riskler söz konusudur. Bu yüzden bronzlaşma ve güneşli havalarda bölgeyi açık tutma asla tavsiye edilmemektedir. Lazer epilasyon seansları sonrasında bölge korunmalı ve güneşe gösterilmemelidir. Temiz su ile yıkanmalıdır. Su kaynar derecede sıcak olmamalıdır. İşlem uygulanan bölgenin sıcak ile bağlantısı bir süreliğine tamamen kesilmek zorundadır. Böylelikle lazer epilasyon daha hızlı ve başarılı sonuçları doğuracaktır.

Önerilen Haberler

Yasal Uyarı

Bu site KİŞİLERİ BİLGİLENDİRMEK AMACIYLA HAZIRLANMIŞ OLUP, SAĞLIK HİZMETİ VERMEMEKTEDİR. Tanı ve tedavi mutlak bir doktor tarafından yapılması gereken son derece ciddi işlemlerdir SİTEDEKİ BİLGİLER Hİç BİR ŞEKİLDE HASTALIKLARIN TANI VEYA TEDAVİSİNDE KULLANILMAMALIDIR. Site içeriğinin bu şekilde tanı ve tedavi amacıyla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye, kullanıcıya aittir. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıları kabul etmiş sayılırlar. Tıp bilgileri, kullanılan tanı ve tedavi gereçleri hızla değişilmektedir. Bir bilgi, yöntem veya gereç çok kısa sürede terk edilebilir. Ayrıca tıpta aynı sonucu almaya yönelik olan, farklı teknik ve bilgiler, değişik uygulamalar olabilir. Tanı ve tedavide doktorun kişisel deneyimi, yetenekleri belirleyici bir faktördür. Aynı konu hakkında farklı görüşler olması mümkündür. Bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilginin ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmesi gereklidir. Sitede, ziyaretçilerini aydınlatmak amacıyla yapılan bazı ön bilgiler yayınlanmaktadır.